Sportverenigingen

Apollo Boys (recreatievoetbal)
Ivo Gerits - Boogstraat 39 - 3690 Zutendaal
+32 476 26 02 06 – peter.stulens@telenet.be
 

Badmintonclub Zutendaal ‘Slagveld’
Frank Bijnens - Schoverikstraat 4 - 3690 Zutendaal
+32 479 22 65 38 - frank.bijnens@telenet.be - www.bczslagveld.be

Balgemist, volleybal
Monique Timmermans - Veugenstraat 40 - 3690 Zutendaal
 

Biljartclub Zutendaal
Rudi Flere - Pandenstraat 7 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 35 08 – rudolf.flere@telenet.be
 

Biljartclub Sint-Jozef
Jos Weytjens - Heiwijkerweg 41 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 10 52
 

Daldravers LRV
Carine Bobbaers - Pastoorstraat 20 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 42 63 – carine.bobbaers@telenet.be
 

Damesturnen Zutendaal
Monique Eertmans - Stalkerweg 13 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 38 06 – monique.eertmans@skynet.be
 

Dance Express vzw
Liesbeth Claesen - Burgemeester Remansstraat 12 - 3690 Zutendaal
+ 32 89 61 35 18 – melissa.jackmaer@hotmail.com - www.dance-express.be
 

De Vier Landsheren
Felix Deltour - Boogstraat 42 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 31 30 - deltourfelix@telenet.be - www.devierlandsheren.be
 

De Vieze Mannen MVC (minivoetbal)
Sandro Masala - Leeuwerikstraat 3 - 3690 Zutendaal
sandro_masala@hotmail.com
 

De Zutendaalse Vissers
Davy Pullinx
+32 472 98 79 07 - kimvanderrijken@hotmail.com
 

De Zwaluw FC
Raymond Vangeneugden - Asserweg 70 - 3690 Zutendaal
raymondvangeneugden@gmail.com
 

Duikvereniging De Kyn
Erwin Hamers
+32 483 04 89 95 - erwin.hamers@telenet.be
 

Fortuna Lindenhof Zutendaal (Zaalvoetbal)
Marc Crijns - Veldstraat 13 - 3690 Zutendaal
marcennathalie@telenet.be - www.flzutendaal.be
 

G.S.F. (omnisport)
Frederik Vanhaeren - Dennenbosstraat 11 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 53 57 – gsfzutendaal@outlook.com - www.gezinsbond.be/zutendaal
 

Hapkido Zutendaal
Jan Haerden - Rijksweg 310 - 3630 Maasmechelen
+32 477 52 10 93 - info@hapkidozutendaal.be - www.hapkidozutendaal.be
 

K.W.B. (zaalvoetbal)
Bart Bamps
bamps.bart@gmail.com
 

O.-L.-Vrouwschutterij
André Meuwissen - Sprinkelestraat 41 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 36 11 – andre.meuwissen@telenet.be - www.olvzutendaal.be


Mantrailing Lost and Found VZW
Johan Bijnens - Kattevennerweg 14 - 3690 Zutendaal
+32 476 98 88 20 - mantrailinglostandfound@gmail.com
 

Seniorensport
François Aerts - Noordlaan 7B - 3690 Zutendaal  
+32 89 61 21 52
 

Sint-Rochus Schutterij
Sandra Ramaekers - Wijngaardstraat 8 - 3620 Lanaken
flappebout@hotmail.com - www.st-rochuszutendaal.be
 

Sportieve Senioren
Constant Willems - Kattestaartstraat 15 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 17 37 – constantwillems@skynet.be
 

Sportschool Puma - Gym, Kick- & Thaiboxing
Leutsestraat 3 - 3690 Zutendaal
+32 498 23 00 84 - www.pumagym.be
 

TC Zutendaal
Blookbergstraat 15 - 3690 Zutendaal
+32 89 20 77 30 - tennisclubzutendaal@gmail.com  - www.tczutendaal.be
 

Volkskunstgroep 't Klompke
vkg.tklompke@hotmail.com - + 32 476 65 00 60
 

't Vossenpad wandelclub
Hari Vranken - Ossebergstraat 10 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 34 54 - vossenpadvzw@telenet.be
 

Volleybalclub Zutendaal vzw
Danny Janssen - Luc Monten
danny@volleybalzutendaal.be - luc@volleybalzutendaal.be - www.volleybalzutendaal.be
 

VVW Zutendaal (watersport)
Bert Nijs - Genkerweg 81 - 3690 Zutendaal
+32 471 12 51 08 – info@vvwz.be - www.vvwz.be
 

VWB Zutendaal (wandelen)
Chris Remans - Steenblookstraat 17 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 13 11 – chris.remans@scarlet.be - www.vtbkultuur.be/zutendaal
 

Wandelsportvereniging Zutendaal
Guido Noben - Meerstraat 4 - 3690 Zutendaal
+32 89 61 38 60

Zutendaal Bikers
Dirk Dello
dirk.dello@telenet.be - www.zutendaalbikers.magix.net

 

Openingsuren

Dienst sport
Oosterzonneplein 1
3690 Zutendaal
België
+32 89 62 94 39
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak
14:00 - 18:00
Enkel op afspraak
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak
Gesloten
Gesloten
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak